Sprawdzone i praktyczne żele antybakteryjne do mycia rąk dla dzieci

Wyjście na plac zabaw, do szkoły, udział w szkolnej wycieczce lub poruszanie się komunikacją publiczną to sytuacje, w których dostęp do mydła i wody jest znacznie ograniczony. Dlatego w tym przypadku warto wybrać produkty pozwalające na mycie rąk bez wody. W naszej ofercie znajdziesz starannie opracowany żel pielęgnacyjny o właściwościach antybakteryjnych i antywirusowych dla dzieci od 3 lat. Produkt ten dostępny jest w formie wygodnych, higienicznych, jednorazowych saszetek 2 ml z gotowym do użycia kosmetykiem. Dzięki poręcznemu opakowaniu, które zmieścisz nawet w kieszeni, skutecznie zadbasz o higienę dłoni swojego dziecka w każdej sytuacji. Skład żelu opracowany został na bazie 61 % alkoholu etylowego, który usuwa 99,9 % chorobotwórczych drobnoustrojów, bakterii, grzybów i wirusów przez co zmniejsza ryzyko infekcji.

Mycie rąk bez wody jest równie skuteczne

W naszej ofercie znajdują się żele pielęgnacyjne o właściwościach antybakteryjnych i antywirusowych przygotowane w dwóch wersjach – Antywirusek dla chłopców oraz Antywiruska dla dziewczynek. Pojedyncza saszetka zawiera 2 ml żelu, który pozwala dokładnie oczyścić dłonie w trakcie jednorazowej aplikacji na skórę dłoni. Dodatkowym atutem naszych żeli antybakteryjnych do mycia rąk dla chłopców i dziewczynek jest ich piękny owocowy zapach i delikatny różowy lub niebieski kolor, które zachęcają dzieci do ich stosowania. Użyte kompozycje zapachowe są w pełni bezpieczne i nie zawierają alergenów. Skład bogaty jest w składniki pielęgnujące i nawilżające takie jak aloe vera, d – panthenol i rumianek, dzięki czemu produkt nie wysusza delikatnej skóry dziecięcych dłoni. Użycie preparatu pozostawia przyjemne uczucie odświeżenia, nie zaburza warstwy lipidowej naskórka, a także nie pozostawia wrażenia lepiących się dłoni. Żele te dostępne są w opakowaniach zbiorczych, w których jest dostępnych 10, 50 lub 100 saszetek.

Atrakcyjne żele do mycia rąk dla chłopców i dziewczynek

Antybakteryjne żele dla dzieci to najskuteczniejszy i najprostszy sposób utrzymania odpowiedniej higieny dłoni dziecka poza domem. Wybór tego produktu pozwala szybko zdezynfekować dłonie w każdym miejscu bez użycia wody. Cechą wyróżniającą nasz produkt z gamy różnych środków antybakteryjnych jest m.in. wygodna forma aplikacji. Jednorazowa saszetka zawiera 2 ml żelu gotowego do użycia zawsze i wszędzie. Po zastosowaniu dłonie są natychmiast odświeżone i pięknie pachnące owocami.