Mydła hipoalergiczne dla dzieci

Czyste dłonie to podstawa

Wybór mydła dla dzieci to trudne zadanie, gdyż kosmetyk ten musi być atrakcyjny dla malucha i bardzo delikatny dla jego skóry. Jednocześnie warto postawić na praktyczne rozwiązania, które sprawdzą się w wielu sytuacjach. Wszystkie te elementy łączy w sobie nasze Mydełko hipoalergiczne w kulce Antywirusek i Antywiruska, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego. Produkt ten został zarejestrowany jako VEGAN, gdyż nie zawiera w swoim składzie surowców pochodzenia zwierzęcego. Ponadto oferowane mydła nie zawierają SLES-ów i SLS-ów, które wysuszają skórę i mogą ją podrażniać. Produkty będą więc idealnym wyborem dla wrażliwej, dziecięcej skóry. Ich formuła formuła opiera się na bazie delikatnych surfaktantów oraz substancji łagodzących, wśród których należy wymienić rumianek, aloe vera oraz D-panthenol. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z mydłem hipoalergicznym, jak i pozostałymi produktami znajdującymi się w asortymencie naszego sklepu antywiruski.pl.

Mydła hipoalergiczne dla dzieci w ofercie antywiruski.pl

Mydła hipoalergiczne dla dzieci Antywirusek i Antywiruska to produkt polecany już od pierwszego roku życia ze względu na zastosowanie łagodnych surfaktantów, kompozycji zapachowej bez alergenów oraz składników pielęgnujących takich jak aloe vera, D – panthenol, rumianek i gliceryna. Kosmetyk ten doskonale usuwa zgromadzone na powierzchni skóry rąk zanieczyszczenia, bakterie i zarazki, nie podrażniając jej oraz nie wywołując reakcji uczuleniowych. Mydło dostępne jest w oryginalnym, atrakcyjnym i wygodnym opakowaniu jakim jest butelka z kolorową kulką. Jest to jedyne mydło na rynku w takiej postaci, która jest niezwykle atrakcyjna dla dzieci. Od dziś mycie dłoni stanie się przyjemnością dla każdego malucha!

Przekonaj się, że higiena dłoni jest bardzo ważna!

Znaczna część infekcji związana jest z niewystarczającą higieną dłoni. Dlatego też powinno się zwracać szczególną uwagę na częstotliwość oraz dokładność mycia rąk. Dłonie należy umyć przed jedzeniem, po wizycie w toalecie, zabawie na świeżym powietrzu lub z pupilem, a także zawsze po przyjściu do domu. Warto zauważyć, że prawidłowe i regularne mycie dłoni przyczynia się do usunięcia znacznej ilości drobnoustrojów, bakterii i zarazków ze skóry rąk. Dlatego dobór odpowiedniego preparatu do mycia rąk, zwłaszcza małych dzieci jest tak ważny, w tym celu opracowaliśmy mydełka hipoalergiczne Antywiruska i Antywirusek. Nasze kosmetyki to doskonały wybór dla Twojego dziecka, co potwierdzają znane i lubiane mamy, które przyznały nam tytuł Dziecięcej Marki Roku 2020.