W naszym otoczeniu występuje mnóstwo bakterii różnego rodzaju, z którymi stale się stykamy. Próbujemy prowadzić jak najzdrowszy tryb życia, dbamy o czystość w naszym otoczeniu. Jednak nie możemy wyeliminować całkowicie bakterii i zarazków, które są powodem licznych zakażeń, infekcji czy zatruć pokarmowych. Najbardziej skuteczną metodą przenoszenia bakterii są dłonie. To nimi dotykamy, chwytamy przedmioty oraz witamy się z innymi ludźmi. Dlatego tak ważna jest higiena, o którą teraz możesz łatwo zadbać w każdej sytuacji przy pomocy skutecznych żelów antybakteryjnych do rąk.

Skuteczny produkt, który zabija bakterie

Żele pielęgnacyjne o właściwościach antybakteryjnych i antywirusowych to fantastyczne produkty do całkowitego odkażenia dłoni niezależnie od miejsca i okoliczności. W naszym sklepie znajdziesz najlepsze produkty do stosowania przez dorosłych. W składzie zawarte jest 70 % alkoholu etylowego, który jest nieoceniony w usuwaniu bakterii grzybów, wirusów czy chorobotwórczych drobnoustrojów. W ten sposób zmniejszysz ryzyko zachorowania i zadbasz o swoje zdrowie nawet w podróży, na zakupach czy spacerze.

Czyste ręce, gdziekolwiek się udasz

Żele antybakteryjne do rąk bez spłukiwania, to najlepszy sposób na zachowanie czystości dłoni wszędzie tam, gdzie nie mamy dostępu do mydła i wody. Podczas codziennych wyjść na zakupy, na spacer, czy załatwiając sprawy w urzędzie ciągle dotykamy ogólnodostępnych przedmiotów, które są nośnikiem bakterii. Dlatego mając zawsze ze sobą gotowy do użycia preparat odkażający, zapewniamy sobie maksymalne bezpieczeństwo. Nasza propozycja jednorazowej saszetki to bardzo praktyczne rozwiązanie, gdyż podczas stosowania preparatu, nie musisz dotykać jakichkolwiek dodatkowych przedmiotów ani nie potrzebujesz dostępu do wody.

Najwyższa higiena, zawsze pod ręką

W naszym sklepie kompleksowo zaopatrzysz się z preparaty najwyższej jakości w korzystnej cenie. Zależnie od Twoich potrzeb i praktyczności, możesz nabyć żel antybakteryjny w saszetkach, a także w tubkach. Dostosuj wielkość preparatu to wielkości swojej torby ☺ Zgrabne saszetki z łatwością schowasz do kieszeni, do torebki i zabierzesz ze sobą wszędzie tam, gdzie nie masz możliwości, by umyć ręce. Wydajną tubę zapakujesz do torebki, aby móc długo cieszyć się łatwością dezynfekcji dłoni. Wybierz najlepsze rozwiązanie dla zachowania najwyższej czystości i zapobiegnij uporczywym infekcjom.